přednášející

Miroslava Fendrychová

Absolvovala spoustu kurzů masáží i jiných metod a své dovednosti stále rozšiřuje. Velmi ji naplňuje, když může pomáhat lidem, rozpoznat příčiny jejich fyzických bolestí, které mají často původ v psychice a prostředí, které je ovlivňuje. Ve své masérské praxi kombinuje různé techniky a metody pocitově a s tím nejlepším vědomím přímo na míru danému člověku i problému se kterým za ní přicházíte. Zabývá se:

RELAXAČNÍ MASÁŽÍ, REKONDIČNÍ MASÁŽÍ, SPORTOVNÍ MASÁŽÍ, MEDOVOU DETOXIKAČNÍ MASÁŽÍ, BREUSSOVOU MASÁŽÍ, REFLEXOLOGIÍ CHODITEL, MASÁŽÍ LÁVOVÝMI KAMENY, DORNOVOU METODOU, INDICKOU MASÁŽÍ HLAVY, KRANIOSAKRÁLNÍMU UVOLNĚNÍ A TĚLOVÝM SVÍCÍM A JEICH APLIKACÍ.

Přednáší na festivale Život 2021 v pátek 11. června v 17.15 hodin

Mirka Mejtská

"Co prožiješ, to pochopíš" Měla to štěstí,, že ve svém životě potkala úžasné lidi, díky nim nastoupila duchovní cestu. A ta jí pomohla překonat různé potíže i vážnou onkologickou nemoc. Sama na sobě pochopila, jak důležité je léčit tělo a zároveň jeho duši.

Někdy nám připadá, že jsme se dostali až na úplné dno, odkud není úniku. A tak to vzdáme a stěžujeme si na těžký osud. Ale vždycky je nějaká cestička, kudy ven z této pasti.

Šance na změnu tu vždy je, i když si myslíte, že je to nad vaše síly. Je třeba uzdravit zranění a bolest, kterou v sobě máte. Je třeba zaměřit pozornost na to, co podporuje život ....

Zabývá se:

MENTÁLNÍ LÉČENÍ DUŠE, KONSTELAČNÍ NÁHLEDY, PRÁCE S LÉČIVÝMI ENERGIEMI, PRÁCE S ŽIVLOVÝMI ENERGIEMI, PRÁCE S MENTÁLNÍMI ENERGIEMI.

Jejím cílem je pomoci klientovi zmírnit nebo odstranit jeho obtíže a ukázat další cestu, kterou by se mohl vydat.

Přednáší na festivale ŽIVOT 2021 v pátek 11. června v 18.15 hodin

Mgr. Pavlína Benzová

Zabývá se akutními i chronickými obtížemi pohybového aparátu. Máte u ní možnost dozvědět se více o svém těle, zkonzultovat vývoj Vašich dětí, péči o sebe v těhotenství a po porodu nebo si u ní jen prostě zacvičit. Fyzioterapeutka Mgr. Pavlína Benzová podporuje v terapii východní i západní medicínu a využívá škálu nejenom fyzioterapeutických metod. Ve své praxi ráda využívá léčivou sílu rostlin, když ji uzná jako vhodný doplněk při dané léčbě.

Zabývá se:

BOLESTIVÝMI STAVY A PÁTRÁNÍ PO ZJIŠTĚNÍ JEJICH PŘÍČINY, ABYCHOM SLEPĚ NEODSTRAŇOVALI JENOM NÁSLEDKY

PROPOJENÍ ZÁPADNÍ A VÝCHODNÍ MEDICÍNY - PRÁCE S ŽENAMI, KTERÉ CHTĚJÍ OTĚHOTNĚT, TĚHOTNÝMI ŽENAMI A FYZIOTERAPII PO PORODU.

KONZULTACE PSYCHOMOTORICKÉHO VÝVOJE NOVOROZENCŮ, KOJENCŮ A BATOLAT

Přednáší na festivale Život 2021 v pátek 11. června v 19.00 hodin s Petrou Végöovou

Markéta Šťastná

Je průvodkyní, motivátorkou afirmačními technikami, bylinkářkou, 20 let pracuje s Bachovými esencemi, vykuřovadly, je fascinována přírodou, miluje louky, mechy, lesy a kameny.

15 let motivuje a aktivuje u lidí jejich vlastní potenciál a jejich vnitřní světlo při osobních konzultacích. Školí terapeuty jak pracovat s Motivačními svícemi, které si sami s mužem vyrábí již 27 let. Je spoluautorkou a přednáší v Akademii Svět Šťastných.

Přednáší na festivale Život 2021 v sobotu 12. června v 9.00 hodin.

Kateřina Štíchová

Je úspěšným absolventem několika škol, ale ani jedna ji nedala to, co je pro život potřeba. Vždy věděla, že jdou věci řešit i jinak, než si ostatní myslí a velice ji bavilo procházet různé alternativy. Tato její vlastnost a zvědavost ji přivedly až na cestu alternativního přístupu ke zdraví i životu, který 9 let předává dalším lidem. Téma letošní přednášky je ODRAZ EMOCÍ NA NAŠÍ IMUNITU.

Ve chvíli, kdy pochopíme, jak emoce fungují, je to jednoduché. Z věcí, které byly bolestivé a nepříjemné zůstane "pouhé" konstatování stavu. "Ano, toto se stalo" Umění práce s emocemi je podle ní základem naší emoční inteligence. Učí, jak sami můžete pracovat s emocemi, jako hněv, smutek, vztek, úzkost, bezmoc. Tuto techniku můžete využívat v každodenním životě a na jakoukoliv emoci a situaci

Přednáší na festivale Život 2021 v sobotu 10.00 hodin

Terezka Mičková

Vendulka Vokáčová

Fascinují jí lidská chodidla. Její cesta začala narozením jejího synka, když přemýšlela nad tím, co mu dá na nožky v době, kdy začal chodit. Paradoxně ji ukazoval, že nepotřebuje na nožičkách mít vůbec nic. Proto zastává názor, že nejlepší službou pro naše chodidla je bosá chůze....

Začala pracovat v obuvi, která se specializuje na barefootovou obuv, tam ji prošlo rukama množství nožek, kterým nevyhovovala konfekční obuv. Bylo pro ní skvělé dokázat vybrat botu, která sedí přesně na míru lidskému chodidlu. Po této zkušenosti se pustila do výroby sandálek (huarache) přímo na míru lidskému chodidlu. Začala studovat reflexní terapii a zabývat se hlouběji zákonitostmi a fungováním lidského těla i spojitostmi s reflexními ploškami.

Přednáší na festivale Život 2021 v sobotu 12.30 hodin

Mgr. Helenka Cmurová

Její životní motto je: "SAHÁ-LI TI VODA AŽ PO KRK, NIKDY NESKLÁNĚJ HLAVU"

Již od mládí ji přitahovalo téma zdraví těla i duše. Po mnohých životních zkušenostech je v roce 2012 prostřednictvím nemoci konečně setkala s tématem, který ji zachránil život. V letech 2013-2015 absolvovala studium u Lothara Hirneiseho, jediného spolupracovníka paní Dr. Budwig a člověka zabývajícího se téměř 20 let problematikou léčby rakoviny celostními i klasickými metodami. Během studia získala jak znalosti týkající se vzniku onkologických onemocnění a možností jejich léčby, tak i znalosti týkající se olejovo-bílkovinové stravy, tj. Léčebného systému paní Dr. Johany Budwig.

S těmito znalostmi nabízí přednášky následujících témat:

DMSO: zdravé oči, zdravé klouby bez bolesti, zlepšení celkového zdravotního stavu

DMSO je látka, která se získává při zpracování dřeva. Jestliže ji správně použijeme, je pro naše tělo pravým požehnáním. DMSO by nemělo chybět v domácí lékárničce žádného člověka, který vnímá

svoji sounáležitost s přírodou a nechce zbytečně svůj organizmus trápit chemickými léky. Použití DMSO je široké, velice dobře se osvědčuje nejen např. při drobných poraněních či štípnutí hmyzem, ale hlavně při potížích s očima, při bolestech kloubů i svalů, při zanesení těla různými jedy, při kardiovaskulárních problémech, křečových žilách, při zánětech, astmatu ... Velice dobře funguje ve spojení s dalšími léčivými látkami i při onkologických onemocněních. Jelikož je to silné rozpouštědlo, dá se výborně využít i při výrobě macerátů z léčivých bylin.

Lněný olej Dr. Johanny Budwig: krásná pleť, spousty energie a pevné zdraví

Světoznámá olejovo-bílkovinová strava Dr. Johanny Budwig je prvotně určena lidem s rakovinou, ale ideální je, když ji použijeme jako prevenci. Nejen, že pak máme skoro 100% jistotu, že naše tělo nevytvoří nádor, ale již v krátké době na sobě pocítíme příliv energie a pružnost těla i mysli.

V neposlední řadě nám bude odměnou krásná a mladistvá pleť, stav naší pokožky je koneckonců vždy odrazem stavu našich vnitřních orgánů.

Olejovo-bílkovinová strava není žádná asketická dieta, právě naopak. Je to svěží, chutná, okořeněná strava plná živé energie, plná kvalitních a pro tělo nezbytných tuků, vitaminů, minerálních látek a stopových prvků.

Základem je za studena lisovaný lněný olej, čerstvé mléko, netučný tvaroh, šťáva z kvašeného zelí, ovoce, zelenina, obiloviny, bylinkové čaje ...

Správné KVALITNÍ tuky: nejdůležitější součást naší stravy zajišťující fyzické a duševní zdraví (žádná demence či Alzheimer)

Dr. Ryke Geerd Hamer - objevitel pěti přírodních bio-logických zákonů, které tvoří základ Nové medicíny (Meta-Health)

Dr. Ryke Geerd Hamer (1935-2017) jako první vyslovil na základě vlastní zkušenosti s rakovinou varlat tezi pěti přírodních biologických zákonů, na jejichž principu - ať chceme, nebo ne - fungují všechny přírodní organizmy, tedy i naše tělo. Jeho práce byla v minulosti a je i v současnosti stále kritizována a zatracována. Dr. Hamer nebyl určitě jednoduchá osobnost, nebál se nahlas říkat mnohdy politicky velice kontroverzní názory, které škodily i jeho objevům v medicíně, musel se stěhovat z místa na místo, byl pronásledován policií... Koneckonců, stačí si přečíst informace ve Wikipedii.

Objevy Dr. Hamra jsou pro všechny ty, kteří jdou do hloubky, ptají se v souvislosti se svým onemocněním PROČ? velkým pokrokem. Popírají mnoho lékařských "vědeckých" hypotéz o vzniku nemocí a ukazují na smysluplnou souhru mezi psychikou (emocemi) a mozkem a dále mezi určitými částmi mozku a jimi řízenými tělesnými orgány (částmi těla). Odporují stále propagovanému názoru, že nemoc ukazuje na nedokonalost přírody nebo výsledek nějaké chyby v organizmu.

Není to ale právě naopak???!!!

Nová Germánská medicína je založena na vědeckých poznatcích, odhaluje pověry panující v oblasti léčení i léčitelství, boří mýty o "zlých" rakovinových buňkách a tělo ničících mikroorganizmech a systematizuje dokonce i "infekční nemoci".

Známe-li podrobně učení Dr. Hamra, musí nám být jasné, že rakovinové nádory jsou ve skutečnosti inteligentní biologické speciální programy vytvořeny během miliónů let trvající evoluce přírodou tak, aby zajistily záchranu života, aby zajistily, že lidské tělo se přizpůsobí (přechodně změněným) životním podmínkám, aby zajistily přežití jedince a tím přežití živočišného druhu.

Více než 60 000 případů onemocnění rakovinou vyhodnocených podle učení Dr. Hamera mluví jasně: nikdy nebyla nalezena ani jedna výjimka, která by ho popírala .

5 přírodních biologických zákonů popisuje příčinu a průběh prakticky všech onemocnění. Neplatí však při zranění (např. nehoda), otravách (např. otravě rtutí či fluorem) a onemocnění z nedostatku výživových látek (např. konzumace nápojů typu koka-koly, konzumace jídel z fast food řetězců).

Přednáší na festivale Život 2021 12. června ve 13.45 hodin

Lucie Šternástková

Žije se svým mužem a dvěma dětmi v Lanškrouně. Už nějaký čas se zajímá o energetické, léčivé a uzdravující pyramidy a jejich využití v dnešní době, také využití na fyzickém těle a v domácnostech. Pracuje jako muziko terapeut, hraje na tibetské mísy a jiné kovové nástroje. Zde může projevit svůj dar, který ji byl dán do vínku. A to je "PŘÍMÉ NAPOJENÍ NA AKÁŠICKÉ POLE" a tedy vše , co se děje kolem energií, všeho živého, převtěleného. Zdravotní stavy, diagnózy, odbloky dětí, práce s dětmi, diagnóza pomocí kresby, práce s energiemi, odbloky negativních energií v domácnosti, propojení tibetských misek na fyzickém těle, práce s polodrahokameny.

Její přání je, AŤ VŠE DOBRÉ VÁS ŽIVOTEM PROVÁZÍ.

Přednáší na festivale Život 2021 12. června v 16.00 hodin

Ing. Hana Plátenková

Je majitelkou saunového ráje v Holicích. V jejím saunovém ráji najdete vedle široké nabídky saun (tradiční finské sauny, parní kabiny, bylinné inhalace) i relaxační vířivku, kneippův chodník a perličku na nohy. Ochlazení po prohřátí ve všech wellnes prohřívárnách je možné v ochlazovacím bazénku, pod vědrem odvahy, ledem z ledové kašny nebo větrem na venkovní terase. Nedílnou součástí prohřívání těla jsou masáže zbavují tělo celkového napětí, bolesti kloubů nebo svalů. Okysličují tělo a zbavují ho škodlivin.

V saunovém světě k dispozici:FINSKÁ SAUNA, CEREMONIÁL SAUNA, BIO SAUNA, PARNÍ SOLNÁ KABINA, MENTOLOVA PARNÍ KABINA, BYLINNÁ INHALACE, FRIGIDÁRIUM, VÝŘIVÝ BAZÉN, PRIVÁTNÍ VÝŘIVKA, KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ, TEPIDARIUM, VENKOVNÍ TERASA,ODPOČÍVÁRNA, RAJSKÁ ODPOČÍVÁRNA, MASÁŽE A ZÁŽITKOVÉ SPRCHY.

Přednáší na festivale Život 2021 v sobotu 12. června v 17.00 hodin text...